104

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом Національного ЛҐБТ-порталу до Мін'юсту


Про це повідомив ЛҐБТ-активіст, виконавчий директор ВБО "ТОЧКА ОПОРИ" Богдан Глоба у соціальній мережі Facebook.

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом Національного ЛҐБТ-порталу до Мін'юсту

"Тепер будемо боротись за офіційну державну реєстрацію ЛҐБТ-порталу в суді з Мін'юстом. Мене не полишає надія змінити цю державу", - написав Богдан Глоба у Facebook.

Всеукраїнська благодійна організація “ТОЧКА ОПОРИ” звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Міністерства юстиції України, в якому просить: 1) скасувати наказ Державної реєстраційної служби України від 24 березня 2015 року №226 про відмову в державній реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю “Інформаційне аґентство “Національний ЛҐБТ-портал України” як суб’єкта інформаційної діяльності; 2) зобов’язати відповідача як суб’єкта владних повноважень прийняти нове рішення, яким заяву позивача задовольнити та зареєструвати у встановленому законом порядку Товариство з обмеженою відповідальністю “Інформаційне аґентство “Національний ЛҐБТ-портал України”.

Перше судове засідання у цій справі відбудеться 22 червня. 

11 лютого Окружний адміністративний суд міста Києва визнав “протиправною бездіяльність Державної реєстраційної служби України”, яка ухиляється від реєстрації Національного ЛҐБТ-порталу України як офіційного інформаційного агентства.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти