173

Російська Омбудсман обговорила з ЛҐБТ-активістами захист прав секс-меншин


Уповноважена з прав людини в Росії Елла Памфілова на зустрічі з представниками російського руху "Російська ЛҐБТ-мережа", а також з представниками організації Human Rights Watch обговорила питання дискримінації на основі сексуальної орієнтації та захисту прав сексуальних і ґендерних меншин.

Російська Омбудсман обговорила з ЛҐБТ-активістами захист прав секс-меншин

Уповноважена з прав людини в Росії Елла Памфілова обговорила на зустрічі з представниками Human Rights Watch і руху "Російська ЛГБТ-мережа" проблеми дискримінації та захисту прав сексуальних і ґендерних меншин, повідомляється на сайті Уповноваженої у вівторок.

У понеділок Памфілова провела ряд зустрічей з правозахисними організаціями, присвячених реалізації законів, "спрямованих на захист дітей від інформації, що пропагує заперечення традиційних сімейних цінностей".

"Так, наприклад, на зустрічі з представниками російського міжрегіонального громадського руху "Російська ЛҐБТ-мережа", а також з представниками міжнародної організації Human Rights Watch були підняті проблеми дискримінації на основі сексуальної орієнтації та захисту прав сексуальних і ґендерних меншин", - йдеться в повідомленні .

У Росії раніше був прийнятий закон про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх. Прем'єр Дмитро Медведєв заявив, що проблема порушення прав сексуальних меншин в Росії надумана, хоча влада готова в разі утиску їх прав вносити поправки в законодавство. Медведєв висловив упевненість, що заборона ґей-пропаганди хвилює "дуже не значну частину населення". А президент Володимир Путін нагадав, що в Росії немає кримінального переслідування за нетрадиційну орієнтацію, і, позбувшись від агресії, можна уникнути скандалів на цю тему. 

Джерело: ria.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти