164

Українська Гельсінська спілка з прав людини підтримала проведення ґей-прайду


На офіційній сторінці організації повідомляється, що УГСПЛ підтримує проведення "КиївПрайду" у червні цього року. Незважаючи на те, що голова правління УГСПЛ Микола Козирєв висловився проти підтримки серії ЛҐБТ-заходів і пояснив свою позицію у блозі.

Українська Гельсінська спілка з прав людини підтримала проведення ґей-прайду

Микола Козирєв написав блог про те, чому він виступає проти проведення в Києві правозахисного ЛҐБТ-прайду.

"Публічні маніфестації ЛҐБТ-спільноти в будь-якій формі - це ніякий не прогрес. Навпаки, це прояв кризи культури. Європейської культури. Ця криза підточує традиційні інститути суспільства, а в умовах українського системного пострадянського безладу - єдиного інституту, який ще утримує грунт під ногами, - інституту сім'ї", - висловився голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини.

Козирєв так само вважає, що "правозахисна підтримка будь-яких меншин апріорна, і її не потрібно спеціально декларувати".

"Якщо ваші права будуть порушені, ми будемо вас захищати", - написав правозахисник.

Микола Козирєв аргументував своє неприйняття ЛҐБТ-самовираження через роздуми про те, як змінилося суспільство за останні десятиліття: "У пострадянській культурі все частіше ми спостерігаємо епатажні експерименти з тілесністю і переміщення сексуальності з приватних топосів в публічні. ЛГБТ-спільнота всього лише "передовик виробництва" в цьому процесі перетворення тілесності в об'єкт споживання, в статусоформуючу ознаку. "Революція тіла" стала порядком денним для молоді, а "героїзація споживання" тепер виявилася єдиним ґрунтом для здобуття ідентичності. "Людина бажаюча" стала героєм нашого часу, а її споживчий нарцисизм, розкріпачення тіла - єдиним притулком в обезбоженному і нелюдському світі".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти