116

Держсекретар Ватикану назвав одностатеві шлюби "поразкою людства"


Держсекретар Ватикану, кардинал П'єтро Паролін заявив, що леґалізація одностатевих шлюбів в Ірландії є "поразкою людства", повідомляє видання Financial Times.

Держсекретар Ватикану назвав одностатеві шлюби "поразкою людства"

"Я дуже засмучений результатом (референдуму) - церква повинна активізувати свої зусилля, щоб донести це повідомлення. Я насправді думаю, що ми повинні говорити про це не тільки як про поразку християнських принципів, але також як про поразку людства", - заявив кардинал, коментуючи підсумки минулого референдуму в Ірландії.

Нагадаємо, що в минулу п'ятницю на конституційному референдумі за леґалізацію одностатевих шлюбів в католицькій Ірландії: 62,1% населення. проголосували "за", 37% були проти. Раніше в країнах ЄС подібні рішення приймалися на рівні національних парламентів.

Найбільше число прихильників леґалізації одностатевих шлюбів в Ірландії склали жителі столиці Дубліна. Майже у всіх виборчих округах міста число підтримали одностатеві шлюби перевищило 70%.

Для леґалізації одностатевих шлюбів в Ірландії потрібна зміна Конституції, саме тому в країні був проведений референдум. Всім його учасникам пропонувалося твердження: "Шлюб відповідно до законодавства може бути укладений між двома особами без зазначення їх статі, якщо ви згодні з цим, дайте відповідь "так", якщо не згодні - "ні".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти