292

Світлана Заліщук підтримала проведення у Києві ґей-прайду


Народна депутатка України від "Блоку Петра Порошенка", колишня директора "Центр.UA" та співзасновниця руху "Чесно" Світлана Заліщук підтримала "КиївПрайд-2015", який відбудеться у червні цього року.

Світлана Заліщук підтримала проведення у Києві ґей-прайду

Напередодні "КиївПрайд2015" його організатори запустили кампанію на підтримку правозахисного фестивалю. У соціальній мережі з'являється серія тематичних постерів із зображеннями публічних людей, які виступають за проведення ґей-прайду.

Окрім Світлани Заліщук "КиївПрайд" підтримали письменниця і телеведуча Лариса Денисенко, письменниця Ірена Карпа, радіоведуча Ірина Славінська та народний депутат України Сергій Лещенко та інші.

Нагадаємо, що 6 червня в рамках "КиївПрайду" запланований Марш рівності. На минулому тижні нардеп від "Батьківщини" Григорій Немиря заявив, що звернувся до мера Києва і міністра внутрішніх справ з проханням гарантувати безпеку учасників ґей-прайду.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти