160

Речник Меркель виключає можливість введення одностатевих шлюбів у Німеччині


Прес-секретар канцлера Німеччини Ангели Меркель знову виключив введення одностатевих шлюбів.

Речник Меркель виключає можливість введення одностатевих шлюбів у Німеччині

Ірландія переважною більшістю проголосувала за леґалізацію одностатевих шлюбів під час референдуму минулого тижня, з 62,1% "за" і 37,9%, які проголосували "проти".

Після голосування, у Німеччині канцлер Ангела Меркель зіткнулася із закликами до її уряду, щоб ввести рівність інституту шлюбу. Лідерка партії "Зелені" Катрін Герінг-Екардт закликала Меркель діяти у цьому напрямку.

Німеччина дозволяє одностатевим парам вступати в зареєстровані партнерства, які включають деякі права, які мають пари з інших країн, які можуть вступати у повноцінний шлюб. Однак канцлер Німеччини продовжує виступати проти одностатевих шлюбів.

Прес-секретар канцлера категорично заперечив обговорення пропозицій про одностатеві шлюби, хоча уряд робить невеликі зміни в домашніх партнерствах.

Прес-секретар Штеффен Зайберт повідомив Reuters про зміни до інституту домашнього партнерства: "Сьогодні відбулась важлива віха в подоланні дискримінації та канцлер рада, що це трапилось ... але одностатеві шлюби не мета цього уряду".

"Кожна країна приймає свої власні закони - деякі країни йдуть одним маршрутом, а інші йдуть іншим. У Німеччині ми будемо йти шляхом, який підходить Німеччині".

Кабінет міністрів Німеччини в середу, 27 травня, прийняв законопроект про подальше правове прирівнювання домашнього партнерства гомосексуалів до шлюбу. Законопроект підготував міністр юстиції Хайко Маас. Документ передбачає внесення змін у кілька діючих законів і розпоряджень. Зокрема, тепер в правилах про спадкування, проживання, отримання притулку та інших постановах поряд з подружжям будуть згадуватися цивільні партнери.

Керівник федерального відомства по боротьбі з дискримінацією Крістіне Людерс заявила, що цей законопроект навряд чи можна назвати просуванням в прирівнюванні гомосексуальних союзів до звичайних шлюбів. За її словами, проект, який прийняв Кабінет міністрів, "недостатній і багато жителів Німеччини ним дуже розчаровані". Людерс підкреслила, що "в порівнянні з рештою Європи у нас ґеї та лесбійки не повинні відчувати себе людьми другого сорту".

Джерело: www.pinknews.co.uk www.dw.de

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти