167

Віце-президент США: Світ має іти шляхом Ірландії щодо одностатевих шлюбів


Віце-президент США привітав Ірландію з прийняттям одностатевих шлюбів і закликав інші країни світу іти цим шляхом.

Віце-президент США: Світ має іти шляхом Ірландії щодо одностатевих шлюбів

Ірландія стала першою країною світу, яка проголосувала за одностатеві шлюби на всенародному референдумі. 

Джо Байден, який є одним з найбільших прихильників рівності в адміністрації Обами, привітав Іландію через одностатеві шлюби в статті для the Advocate.

"За 22 роки Ірландія перетворилася з нації, де просто було бути ЛГБТ незаконно в країну, де люди рішуче виступають за рівні права", - написав Байден.

Він продовжував: "Там ще багато що належить зробити. Є ще дуже багато країн, які не дозволять людям бути в безпеці від насильства і дискримінації, і занадто багато держав тут, в Америці, які спричинюють звільнення з роботи тільки за те, що вони лесбійки, ґеї, транссексуали або бісексуали".

"Правозахисники в Ірландії, в Сполучених Штатах, і в усьому світі доводять, знову і знову, де є пристрасть і прихильність, там є можливість".

"Я продовжую вірити, що в кожному куточку світу, люди хочуть робити правильні речі. Ви ніколи не повинні недооцінювати прозріння, які слідують, коли культура робить прорив совісті".

"Але для цього потрібне лідерство. Це справа мужніх людей, які готові зробити крок вперед, щоб змінити негаразди на позитивні зміни".

Верховний Суд США у наступному місяці вирішить, чи можуть бути одностатеві шлюби леґальними у всіх штатах.

В свою чергу німецька канцлерка Ангела Меркель не підтримує ідеї одностатевих шлюбів у Німеччині. Про це заявив її речник.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти