240

Влада Сінгапуру заборонили черговий "лесбійський" кліп - на цей раз співачки з Тайваню


Влада Сінгапуру внесли до "чорного списку" композицію популярної тайванської поп-зірки Джолин Цай (Джолин Цай). На думку чиновників, відео "Ми всі різні ...", представлене ще в грудні 2014 року, містить "сцени для дорослих".

Влада Сінгапуру заборонили черговий "лесбійський" кліп - на цей раз співачки з Тайваню

Кліп не повинні бачити глядачі молодше 21 року - вік повноліття в Сінгапурі, так як він може "негативно вплинути на їх моральні цінності". Пісня також заборонена для трансляції на всіх каналах, доступних молодим глядачам. Втім, дрібні мовники можуть, як і раніше, ігнорувати подібні розпорядження спеціальної державної комісії, повідомляє Gay.ru

Джолін Цай вже відреагувала на цензуру, випустивши повідомлення для шанувальників. У ньому говориться, що мета кліпу - сприяти терпимості та рівності прав.

Сінгапур залишається однію з нетерпимих до ЛҐБТ держав у Східній Азії. У жовтні 2010 року суд Сінгапуру залишив у силі дискримінційні закони колоніальної епохи. Цензори з Сінгапуру уважно стежать за будь-якими "незаконними" проявами терпимості по відношенню до ЛҐБТ. Інформація про заборону текстів, пісень і фільмів надходить з цієї країни із завидною регулярністю.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти