273

Розпочата реєстрація на участь в Марші рівності


Організатори відкрили анкету для участі в Марші рівності за права ЛҐБТ, який відбудеться у Києві 6 червня.

Розпочата реєстрація на участь в Марші рівності

З міркувань безпеки, оргкомітет Маршу рівності залишає за собою право відбору учасників/-иць. Також організатори обіцяють повідомити інформацію про місце і час проведення Маршу рівності  не пізніше 5 червня 2015 року. 

Для участі в Марші рівності потрібно заповнити анкету за посиланням.

В 2014 році захід був скасований через неможливість міліції забезпечити безпеку. 2013 року Марш відбувся на проспекті Перемоги під пильним захистом правоохоронців.

"Це зобов'язання України: забезпечити право на мирний протест і держава Україна взяла на себе це зобов'язання, підписавши низку міжнародних угод", - повідомила директорка українського відділення Amnesty International.

Нагадаємо, що Голова комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та мера Києва Віталія Кличка з проханням гарантувати безпеку при проведенні Маршу рівності у Києві.

Марш рівності підтримали депутати Верховної Ради України Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, письменниця і телеведуча Лариса Денисенко, письменниця Ірена Карпа, радіоведуча Ірина Славінська.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти