90

Козак Гаврилюк: В Україні потрібно леґалізувати комерційний секс


Народний депутат України VIII скликання, член групи “Депутатський контроль” Михайло Гаврилюк вважає, що в Україні потрібно леґалізувати індустрію надання сексуальних послуг за гроші.

Козак Гаврилюк: В Україні потрібно леґалізувати комерційний секс

Зокрема, депутат наголосив, що проституція вже давно леґалізована у багатьох країнах світу і подібне рішення захистить українців від венеричних захворювань. Про це він сказав у коментарі УНН

“Я вважаю, що так, як за кордоном потрібно зробити. У них ці жінки легкої поведінки у публічних домах проходять медичний огляд, щоб не було ніяких захворювань. Якщо взяти із правильної точки зору — потрібно, щоб це все було леґалізовано, щоб це було навіть у тому сенсі, щоб людина була застрахована від цих усіх болячок. Не буде розповсюдження венеричних захворювань, щоб ці болячки, які є в Україні, — щоб цих болячок не було”, — пояснив нардеп.

Також, за словами Михайла Гаврилюка, гроші від індустрії можуть поповнювати бюджет країни, а не осідати у гаманцях правоохоронців та чиновників, які у власних інтересах контролюють цю нелеґальну діяльність.

“У нас не тільки це (проституцію — ред.) міліція кришує, а й все інше. Вони і прокурори. І гральні апарати, і багато ще чого. І всі кошти, які надходять — краще, аби вони поповнювали казну держави, а не чиїсь особисті гаманці. Я розумію, що вони (гроші від проституції — ред.) бюджет можуть підняти”, — наголосив він.

Крім того, М.Гаврилюк зазначив, що готовий буде підтримати подібний законопроект. “Я подивлюся, що буде прописано у законопроекті. Коли депутати напишутья прочитаю, вивчу його і якщо там все буде чисто — підтримаю”, — додав нардеп.

Додамо, що проституція леґалізована у Австрії, Великобританії, Німеччині, Туреччині, Угорщині, Чилі, Італії, Латвії, Франції, а у Нідерландах повії навіть мають свою профспілку. Заняття проституцією також леґальні у ПАР, Канаді, на більшій частині Мексики, у Бразилії, Австралії, Новій Зеландії та Ізраїлі, а також у країнах південно-східної Азії (за винятком Філіппін і Китаю). У США ця діяльність дозволена тільки у декількох графствах штату Невада.

Пом’якшення законодавства щодо проституції впроваджено також у Швейцарії, Італії, Угорщині, Новій Зеландії, Австралії. Деякий час проституція була дозволена навіть в Ірані, де зараз знову обговорюється питання про її леґалізацію, оскільки шиїтам дозволяється мати “тимчасових” дружин.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти