264

Польща блокує дебати щодо леґалізації одностатевих партнерств


Парламент Польщі проголосував проти того, щоб провести дебати щодо регулювання співжиття гомосексуальних і гетеросексуальних цивільних пар.

Польща блокує дебати щодо леґалізації одностатевих партнерств

Сейм Польщі відкинув цю пропозицію, висунуту Союзом демократичних лівих сил, яка означала, що у разі прийняття законопроекту, одностатеві пари в цивільних партнерствах зможуть платити податок на прибуток спільно, матимуть право на спадкування та соціальну допомогу у результаті смерті.

Законопроект тепер, швидше за все, буде відкладений, тому що депутати переважною більшістю проголосували проти обговорення цього питання.

Всього 146 депутатів проголосували "за", 215 проголосували "проти", 24 "утрималися" і 75 не було в залі під час голосування.

Пропозиція вперше була представлена ще в січні 2013 року.

Нагадаємо, що в минулому році у Польщі мером міста Слупськ обрали ЛҐБТ-активіста Роберта Бєдроня. Він став першим відкритим ґеєм, який обійняв керівний пост у консервативній католицькій країні.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти