384

Содомітський шабаш: "Правий сектор" замість бойовиків оголосив війну ЛҐБТ-спільноті


Замість того, щоб направити всю свою ненависть на бойовиків-терористів, в "Правом секторі" збираються, за прикладом країни-окупанта Росії, влаштувати гомофобну бійню в Києві.

Содомітський шабаш: "Правий сектор" замість бойовиків оголосив війну ЛҐБТ-спільноті

"На Інтернет-ресурсах, що належать різним дегенеративним середовищам, з’явилися повідомлення, що так звані «ЛГБТ-активісти» на початку червня 2015 року планують провести у Києві низку заходів, спрямованих на виправдання, легітимізацію і пропаганду гомосексуалізму та інших статевих збочень. Зокрема, 6 червня вони планують провести «гей-парад» («Марш рівності»)", - йдеться в заяві "Правого сектору".

"Праивий сектор" вважає бороться з правами людини внутрішнім фронтом: "Окрім фронту на сході, ми (Правий сектор) маємо фронт всередині країни. На цьому фронті ми боремося як проти московської агентури, так і проти низки суспільно шкідливих явищ – наркоторгівлі, нелегального грального бізнесу, корупції. Не є винятком і пропаганда статевих збочень, які необхідно лікувати, а не популяризувати".

"Ми (Правий сектор) чудово усвідомлюємо, що так звана «боротьба за права ЛГБТ» – це виразно політичне явище, котре випливає з ідеології радикального лібералізму. «ЛГБТ-активісти» прагнуть не просто назвати хворобу нормою, але й зруйнувати будь-які традиційні уявлення про людину", - партійні діячі "Правого сектору" вважають, гомосексуальність хворобою.

Нагадаємо, що Amnesty International запустила акцію термінової дії у всьому світі з вимою забезпечити безпеку Маршу рівності, який відбудеться 6 червня.

Сотні активістів та представників ЛГБТ-спільноти можуть бути позбавлені свого права на свободу мирних зборів та ризикують постраждати від насильства під час Київського Маршу Рівності, запланованого на 6 червня, доки правоохоронці не демонструють готовності захистити учасників маршу.

Раніше Голова комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та мера Києва Віталія Кличка з проханням гарантувати безпеку при проведенні конференції активістів руху за права ЛҐБТ у Києві, яка запланована на 2-8 червня.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти