163

Експерти ООН вимагають боротися з процедурами, що порушують права ЛГБТ-спільноти


У понеділок в женевському відділенні ООН була представлена друга за рахунком доповідь про дискримінацію і насильство щодо людей на основі їх сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Експерти ООН вимагають боротися з процедурами, що порушують права ЛГБТ-спільноти

Його підготували співробітники Управління ООН з прав людини. У документі містяться свідоцтва домагань та дискримінації щодо лесбійок, ґеїв, бісексуалів, транс- і інтерсексуалів в багатьох регіонах світу.

Експерти ООН підготували 20 рекомендацій урядам країн, де існує таке відношення до представників ЛҐБТ-спільноти. Вони стосуються визнання одностатевих відносин, а також надання можливості отримання документів, що вказують стать людини, яка він може вибрати сам.

Ряд рекомендацій спрямований на усунення негуманних методів і заходів, таких як «перевиховання» ґеїв, насильницька стерилізація транссексуалів і спеціалізовані медичні процедури щодо дітей-інтерсексуалів.

За даними ООН, досі в 81 державі світу існують закони, що забороняють одностатеві стосунки. А, принаймні, в п'яти країнах за це введена смертна кара.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти