182

Коментатор "Євробачення" Мірошниченко вважає, що організатори конкурсу намагались донести меседж Росії щодо дискримінації ЛҐБТ


Про це незмінний український коментатор "Євробачення" Тимур Мірошниченко розповів в інтерв'ю виданню "Високий Замок".

Коментатор "Євробачення" Мірошниченко вважає, що організатори конкурсу намагались донести меседж Росії щодо дискримінації ЛҐБТ

"У півфіналі, коли виступала Росія, режисери-ретранслятори зробили два кадри, на яких показали загальний план, де серед глядачів у залі стояли люди, які тримали прапорці з кольорами веселки (символ представників ЛҐБТ). Всі чудово знають ставлення Росії до ґей-культури. Коли виступала Поліна, цих глядачів підсвічували і таким чином намагалися донести певний меседж до керівництва Росії", - розповів Тимур Мірошниченко, який вважає дивним те, що Росія здобула навіть друге місце на конкурсі.

Коли в нього запитали, хто має їхати на "Євробачення" від України наступного року, телекоментатор відповів: "Важко сказати. Перед Джамалою у нас «боржок». Вона була фаворитом у відборі 2011 року, коли перемогла Міка Ньютон. Але хотілося б, щоб поїхав хтось з нової генерації музикантів: Монатік, Hardkiss, ONUKA".

Мірошниченко вважає, що Руслана і Олександр Рибак, які свого часу перемагали на "Євробаченні", втратили "свої потенційні можливості".

"Цього року в музичному плані шоу було дуже сильним. Раніше були і фріки, і «шопопало», а цього разу всі виконавці були на рівні. Та шведи у музичному плані попереду у всьому світі", - сказав коментатор, який минулого року припустився трансфобних коментарів щодо переможниці "Євробачення" Кончіти Вурст. 

"Конкурс ж дивляться діти! Не можу дивитись на те, як вони зараз домальовують собі бороду, фотографуються і викладають це у соцмережі”, - сказав Мірошниченко рік тому. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти