565

В Індії ґеїв та лесбійок примушують займатися сексом з рідними


В Індії існує ряд радикальних методів боротьби з гомосексуальною орієнтацією, пише The Daily Mail.

В Індії  ґеїв та лесбійок примушують займатися сексом з рідними

Чоловіків-ґеїв примушують зайнятися сексом з рідною матір'ю, а лесбійок ґвалтують їх двоюрідні брати. Така практика називається "корекційним зґвалтуванням", нею іноді користуються індійські сім'ї, роблячи відчайдушні спроби "виправити" своїх "неправильних" дітей.

Як правило, для проведення "корекційного зґвалтування", обирають одного з членів сім'ї, найчастіше - двоюрідних братів чи сестер.

Проте нещодавно стало відомо про винятковому випадку: одна сім'я з Бангалора змусила хлопчика-ґея зайнятися сексом з рідною матір'ю. Не зрозуміло лише, яким чином такий нездоровий метод може вилікувати кого-небудь. 

Кілька місяців тому влада Індії повідомили про свій намір відкрити в країні спеціальні центри для лікування представників ЛҐБТ-спільноти, де їх зможуть зробити "нормальними". Індійський міністр Рамеш Тавадкар навіть порівняв гомосексуальність з алкоголізмом, заявивши, що від цієї хвороби необхідно лікувати.

Нагадаємо, Міс Індія і ООН об'єдналися на захист ЛГБТ. В рамках кампанії «Вільні і рівні» була записана пісня і знятий відеокліп у стилі знаменитих фільмів Боллівуду - найбільшої кінематографічної індустрії Індії. У записі пісні Welcome взяла участь актриса і Міс Індія Селіна Джайтлі, а хореографом кліпу виступив відомий танцюрист Лонгі, який поставив танці в гучному фільмі «Мільйонер з нетрів».

У пісні співається про те, що в світі, де панує любов і взаєморозуміння, будь-яка людина має право на вибір.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти