79

Андрій Сайчук "за" ЛҐБТ-прайд у столиці України


Відомий український журналіст та телеведучий Андрій Сайчук долучився до підтримки ЛҐБТ-прайду, який відбудеться у столиці на початку червня.

Андрій Сайчук "за" ЛҐБТ-прайд у столиці України

Напередодні "КиївПрайд2015" його організатори запустили кампанію на підтримку правозахисного фестивалю. У соціальній мережі з'являється серія тематичних постерів із зображеннями публічних людей, які виступають за проведення ґей-прайду.

Окрім  Андрія Сайчука "КиївПрайд" підтримали історик та журналіст Вахтанг Кіпіані, письменниця і телеведуча Лариса Денисенко, письменниця Ірена Карпа, радіоведуча Ірина Славінська, народні депутати України Сергій Лещенко та Світлани Заліщук та інші.

Нагадаємо, що 6 червня в рамках "КиївПрайду" запланований Марш рівності. Раніше нардеп від "Батьківщини" Григорій Немиря заявив, що звернувся до мера Києва і міністра внутрішніх справ з проханням гарантувати безпеку учасників ґей-прайду.

Нагадаємо, Amnesty мобілізує своїх прихильників у всьому світі на підтримку київського Маршу Рівності та запустила Акцію темінової дії, в свою чергу "Правий сектор" виступив проти проведення "Маршу рівності" назвавши його "содомітським шабашем".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти