357

Сергій Лещенко пояснив, чому підтримує ЛҐБТ у їх праві на мирне публічне зібрання


Народний депутат України на сторінці у Facebook розповів, чим відрізняється "гей-парад" від "КиївПрайду", і для чого українці мають навчитись поважати будь-які меншини.

Сергій Лещенко пояснив, чому підтримує ЛҐБТ у їх праві на мирне публічне зібрання

""Лещенко за гей-парад". Не за гей-парад, а за КиївПрайд. Тому що це права людини. А відсутність дискримінації - не тільки в побуті, але зафіксована на рівні законів - частина обов'язкових умов України для отримання безвізового режиму з ЄС . Хочете їздити в Шенген без візи? Поважайте права всіх меншин - як національних, так і сексуальних", - написав в соціальній мережі народний депутат від "БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Сергій Лещенко. 

Нагадаємо, що раніше організатори "КиївПрайду" повідомили, що народні депутати Світлана Заліщук і Сергій Лещенко підтримують проведення у Києві прайд-тижня за права ЛҐБТ.

У Києві прайд-тиждень відбувається з 1 по 8 червня. 6 червня заплановано провести Марш рівності за права ЛҐБТ. "Правий сектор" погрожує його зірвати.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти