446

Володимир Парасюк хоче відправити учасників "КиївПрайду" в зону АТО


Народний депутат України, мажоритарник і колишня зірка львівської команди КВК "Єталон", Володимир Парасюк прокоментував своє ставлення до проведення у Києві акцій за права ЛҐБТ.

Володимир Парасюк хоче відправити учасників "КиївПрайду" в зону АТО

На думку Володимира Парасюка, ЛҐБТ немає на фронті, а тому він "підкреслив, що ґеї теж повинні захищати Батьківщину, а не проводити паради під час війни".

Представників ЛҐБТ-спільноти, які зберуться на парад у Києві потрібно зібрати у військовий “Урал” та відправити у зону АТО, адже вони також повинні захищати Батьківщину. Про це у коментарі УНН сказав народний депутат Володимир Парасюк, коментуючи позицію окремих політиків, щодо необхідності заборони Маршу рівності.

Також, за словами сотника Парасюка "ґей-паради" є аморальним явищем.

“Я пропоную до них підігнати великий військовий "Урал" і забрати їх на схід. Я вважаю, що потрібно, щоб ґеї захищали нашу державу, адже вони тут теж живуть. В даний момент висловлювати свої позиції під час війни — недоцільно”, — сказав народний депутат.

Парасюк зауважив, що загалом підтримує ідею “Правового сектору” про заборону акцій представників ЛҐБТ-спільноти. Також нардеп додав, що не всі європейські цінності має перейняти український народ.

“Держава Україна має певні вертикалі моральні, релігійні. Ніхто не чинить ніяких репресій. Просто держава не дозволяє якісь аморальні вчинки і я вважаю, що це правильно. І з моєї точку зору, щодо цього, у Європі є багато проблем. Я відстоюю традиційні сімейні стосунки, де є мама і тато, а не тато і тато, або мати і мати”, — пояснив нардеп Парасюк.

Нагадаємо, у Києві 6 червня ЛҐБТ-спільнота планує провести в столиці України публічний Марш рівності.

"Правий сектор" вже заявив, що виступає радикально проти цього заходу і буде намагатись його зірвати. Нардепи Лещенко, Заліщук і Немиря заявили про свою публічну підтримку Маршу рівності. Позиція Кличка і Авакова з цього приводу досі не відома.

Нагадаємо, що відомий блогер-націоналіст Дмитро Різниченко заявляв, що з ним на фронті служив ґей, якого згодом вбили у бою. Про те, що в зоні АТО є представники сексуальних меншин, говорила також відома журналістка Ольга Герасим'юк.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти