375

РПЦ розірвала відносини з протестантськими церквами Шотландії та Франції


Російська православна церква розірвала відносини з протестантськими церквами Шотландії та Франції через прийняті ними рішення щодо одностатевих стосунків. Відповідну заяву було опубліковано на сайті РПЦ.

РПЦ розірвала відносини з протестантськими церквами Шотландії та Франції

У повідомленні йдеться, що 16 травня 2015 року Генеральна асамблея Церкви Шотландії дозволила ординації представників сексуальних меншин, які перебувають в цивільному союзі. 17 травня Синод Об'єднаної протестантської церкви Франції допустив можливість благословіння одностатевих союзів.

«Російська Православна Церква з глибоким розчаруванням сприйняла ці рішення протестантських церков Шотландії та Франції, оскільки вони представляються несумісними з нормами християнської моралі», - йдеться в повідомленні.

РПЦ, в свою чергу, вважає, що подібні «нововведення» неприпустимі. Церква нагадує, що в 2003 році були припинені контакти з Єпископальною церквою США через те, що церква звела в сан єпископа «відкритого гомосексуала». «Подібні причини викликали розрив відносин з Церквою Швеції в 2005 році, коли вона прийняла рішення про благословення одностатевих союзів», - наголошується в повідомленні.

Одностатеві шлюби були дозволені у Франції 18 травня 2013, в 2014 році одностатеві шлюби були дозволені в Шотландії.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти