184

Добровольчий батальйон "ОУН" побачив у правозахисному Марші наругу над християнськими цінностями


Не залишився осторонь обговорення проведення у Києві прайд-тижня за права ЛҐБТ добровольчий батальйон "ОУН", який, як повідомляє офіційна сторінка "Правого сектору", підтримує заборону проведення у Києві акцій представниками сексуальних меншин.

Добровольчий батальйон "ОУН" побачив у правозахисному Марші наругу над християнськими цінностями

"Добровольчий батальйон ОУН вважає, що парад ЛҐБТ в час війни останнє, чого потребує столиця", - повідомляє "Правий сектор".  

Марш рівності за права ЛҐБТ націоналісти називають "пропаґандою антихристиянських цінностей": "За мирних часів цей захід вимагав спеціальних охоронних заходів, а в час війни, коли на вулицях міста велика кількість людей, що мають бойовий досвід, і яких пропаґанда антихристиянських цінностей гарантовано спровокує до рішучих дій, такий захід є вкрай недоречним. В час війни, коли на сході кожного дня гинуть бійці, публічна наруга над християнськими цінностями, якою є ґей-парад – просто неприпустима".

Гомофобні радикали посилаються на главу Української Греко-Католицької Церкви Святослава Шевчука, який заявив, що Україна відкидає фальшиві цінності у вигляді ґендерної ідеології, навіть якщо це перешкодить приєднанню до Європейського Союзу.

В свою чергу, як повідомляє УНН, представник генерального штабу Збройних сил України Селезньов заявив, що представники комісаріатів можуть прийти на запланований Марш рівності і вручити повістки його учасникам. Владислав Селезньов зазначив, що генеральний штаб і військові комісаріати оцінюють людину не по її політичних чи інших уподобаннях.

"Для нас, в першу чергу, - це громадяни України, які повинні захищати країну", - додав Селезньов.

Нагадаємо, що вчора подібну риторику застосував нардеп, сотник Майдану і колишній гравець у КВК Володимир Парасюк, який вважає, що учасників "КиївПрайду" варто відправити в АТО.

Варто зазначити, що Парасюк не володіє достовірною інформацією про перебування ЛҐБТ у зоні АТО. Про те, що ЛҐБ є на фронті заявляли Дмитро Різниченко, Ольга Герасим'юк і інші. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти