567

Ярошу "шкода людей з відхиленнями у сексуальній сфері"


Народний депутат України і лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош вкотре гомофобно висловився щодо акцій представників ЛҐБТ-спільноти у столиці України.

Ярошу "шкода людей з відхиленнями у сексуальній сфері"

Очільник військово-політичного руху, народний депутат України оприлюднив особисту і партійну позицію щодо проведення у Києві публічних правозахисних заходів ЛҐБТ-спільноти.  

Ярош назвав ЛҐБТ "людьми з відхиленнями у сексуальній сфері".

Варто зазначити, що це некоректне формулювання, адже "гомосексуальність" вже 25 років є виключеною з Міжнародного класифікатора хвороб ВООЗ.

Ярош апелює до того, що у "буремні часи не може не турбувати інше – те, з якою наполегливістю українському суспільству нав’язують ІДЕОЛОГІЮ статевих збочень і нищення інституту родини".

Варто зазначити, що подібну риторику раніше використовував гомофобний рух "Любов проти гомосексуалізму".

Ярош виступає проти ЛҐБТ, тому що вони, на його думку, "сповідують вкрай агресивну ідеологію, котра не терпить інакомислення. Їхня пропаґанда невіддільна від ґендерних ідей, згідно з якими немає ні вродженої чоловічої та жіночої статі, ні гетеросексуальності як норми статевої поведінки. Вони діють хитро і розбивають свою боротьбу по етапах: спочатку – «протидія дискримінації», потім – узаконення їхніх «шлюбів» включно з правом усиновлювати дітей, нарешті – прийняття суворих, тоталітарних законів, згідно з якими має переслідуватися будь-яка відмінна від їхньої думка".

"Українські націоналісти не дозволять купці ґрантожерів разом із кількома сотнями «корисних ідіотів» нав’язувати свою ідеологію мільйонам українських громадян", - погрожує заворушеннями кандидат у Президенти Дмитро Ярош.

"Значною мірою пропаганда гомосексуалізму та ґендерної ідеологія підсилюється збоку Заходу, його урядових та неурядових чинників. І це дуже знаково! Окрім фінансування відповідних організацій та програм, Захід здійснює серйозний тиск на нинішню київську владу, аби змусити її активніше впроваджувати ідеологію «ЛҐБТ»", - продовжив лідер "Правого сектору".

Повний текст гомофобного звернення Яроша доступний на його сторінці у Facebook.

Ви можете поскаржитись адміністраторам соціальної мережі Facebook на цей пост, так як текст несе у собі розпалювання ворожнечі і містить мову ненависті на основі "ґендеру і сексуальної орієнтації".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти