218

Кличко просить не проводити Марш рівності у Києві


Мер Києва Віталій Кличко закликає організаторів Маршу рівності за права ЛҐБТ-спільноти не проводити ходу, заплановану на 6 червня.

Кличко просить не проводити Марш рівності у Києві

Про це він заявив 4 червня, повідомляє прес-служба політика.

"Сьогодні, коли на Сході України триває війна, проводити масові заходи, які до того ж мають неоднозначне сприйняття в суспільстві, не на часі", - сказав Кличко.

Кличко відзначив, що у Києві не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантується вільне висловлення поглядів і переконань, але додав, що Марш рівності і в мирний час підвищував градус напруги в суспільстві, проходив з бійками та протистояннями.

"У нинішніх умовах існує небезпека провокацій в столиці. Тому я звертаюся до організаторів утриматися від проведення таких заходів. Безпека у місті сьогодні – передусім", - підкреслив мер.

Кличко також закликав політичні сили не піаритися і не спекулювати на темі прав меншин і толерантніше ставитися до людей різних поглядів та переконань.

"Я закликаю кожного не грати на руку ворогу, не розпалювати ворожнечу і не створювати чергового протистояння в центрі столиці", - підсумував Кличко.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала столичну владу забезпечити безпеку учасників Маршу рівності. Водночас "Правий Сектор" звернувся до мера Києва Віталія Кличка з вимогою заборонити запланований на 6 червня "Марш рівності".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти