97

Заява Оргкомітету Міжнародного форуму ЛГБТ КиївПрайд2015 щодо Маршу рівності


Оргкомітет КиївПрайд-2015 дякує меру Києва за турботу про безпеку учасників маршу та пораду скасувати його.

Заява Оргкомітету Міжнародного форуму ЛГБТ КиївПрайд2015 щодо Маршу рівності

Водночас Ми висловлюємо жаль з того приводу, що пан Кличко, як і його заступники, не знайшли часу, щоб висловити цю позицію при зустрічі з нами. Прохання про зустріч ми подали за місяць до Маршу, однак воно так і залишилось без відповіді. Можливо, при зустрічі ми змогли б донести до Київського міського голови мету правозахнисного Маршу Рівності та його головне гасло: "Права людини завжди на часі!".

Ми почули пораду, але завтра, 6 червня, ми маємо намір реалізувати наше право на свободу мирних зібрань і вираження та провести Марш рівності. Ці свободи гарантовані Конституцією, а їх дотримання є міжнародним зобов'язанням України.

Київський Марш Рівності - 2015 відбудеться.

Ми заявляємо, що його єдиною метою є заявити про те, що права ЛГБТ – це права людини. Учасники маршу не планують організовувати провокацій, бійок чи масових заворушень. Належний захист для учасників маршу, припинення провокацій, розмежування опонентів та попередження зіткнень є обов'язком держави.

Як законослухняні громадяни та платники податків у правовій державі ми розраховуємо на те, що правоохоронні органи та міська влада зроблять все можливе для того, щоб якнайкраще виконати свої обов'язки.

Оргкомітет Київпрайд2015

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти