377

Петицію про захист Маршу рівності підписало більше 26 тисяч людей


На ресурсі для збору підписів Allout третього червня було розміщено петицію з вимогою гарантувати безпеку учасникам Маршу рівності.

Петицію про захист Маршу рівності підписало більше 26 тисяч людей

В тексті петиції йдеться про те, що "група активістів в Україні хочуть провести Марш рівності в суботу, щоб виступити за рівність для лесбійок, ґеїв, бісексуалів та трансґендерних людей в Україні. Але екстремісти погрожують їм розправою. Підпишіть петицію до Міністра внутрішніх справ України, аби він гарантував безпеку учасників Маршу рівності".

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявляє, що не бачить підстав перешкоджати проведенню Маршу рівності у Києві.

Також, Amnesty International запустила акцію термінової дії у всьому світі з вимою забезпечити безпеку Маршу рівності, який відбудеться 6 червня.

Сотні активістів та представників ЛГБТ-спільноти можуть бути позбавлені свого права на свободу мирних зборів та ризикують постраждати від насильства під час київського Маршу рівності, запланованого на 6 червня, доки правоохоронці не демонструють готовності захистити учасників маршу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти