580

Порошенко: на Марш рівності не піду, але підстав йому перешкоджати не бачу


Президент України Петро ‪‎Порошенко‬ заявляє, що не бачить підстав перешкоджати проведенню Маршу рівності у Києві.

Порошенко: на Марш рівності не піду, але підстав йому перешкоджати не бачу

«Я ставлюся до Маршу рівності як християнин і як президент-європеєць. Це поєднувані речі. Я не буду в ньому брати участь, але я не бачу жодних підстав, щоб хтось йому перешкоджав, бо це є конституційне право кожного українського громадянина», – сказав Порошенко на прес-конференції в Києві.

«Я маю свої християнські цінності, на яких виховувався я, виховуються мої діти, але я не поділяю обурення тих чи інших політичних сил, які хочуть на цьому зробити собі піар, це не справа для піару насправді», – додав він.

Глава держави висловив упевненість у тому, що якщо марш відбудеться, то правоохоронні органи зможуть гарантувати його безпеку.

Напередодні мер Києва Віталій Кличко закликав політичні сили і громадські організації не створювати чергового протистояння навколо Маршу рівності і закликав організаторів акції утриматися від проведення заходу.

"Ми почули пораду, але завтра, 6 червня, ми маємо намір реалізувати наше право на свободу мирних зібрань і вираження та провести Марш рівності. Ці свободи гарантовані Конституцією, а їх дотримання є міжнародним зобов'язанням України", - заявив оргкомітет Маршу рівності.

2 червня «Правий сектор» звернувся до міського голови Києва Віталія Кличка з проханням звернутися до суду щодо заборони акції ЛҐБТ-спільноти для «уникнення провокацій, конфліктних ситуацій і неприємностей будь-якого характеру».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти