63

Делегація Amnesty International візьме участь у Марші Рівності


Експерти Amnesty International проведуть моніторинг забезпечення безпеки правоохоронцями під час Маршу Рівності. Активісти організації також пройдуть колоною під час маршу у знак солідарності з ЛГБТ активістами, які реалізують своє право на мирні зібрання.

Делегація Amnesty International візьме участь у Марші Рівності

“В умовах, коли геї, лесбійки, бісексуали та трансгендерні люди стикаються з дискримінацією в Україні, проведення подібних правозихисних заходів є способом заявити про проблеми, я якими стикаються ЛГБТ громадяни, та зажадати їх вирішення”, — сказав Марко Пероліні, дослідник Amnesty International з питань дискримінації.

“Ми вітаємо заяву Президента Порошенка, в якій він виразив впевненість, що правоохоронні органи зможуть забезпечити необхідний захист Маршу Рівності. Права на свободу зібрань і вираження є фундаментальними правами і Україна повинна поважати, захищати та забезпечувати їх без будь-якої дискримінації.”

Представники та предстаниці ЛГБТ-спільноти зазначають, що в Україні досі відсутнє законодавство, що забороняло б дискримінацію на основі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, а багато чинних нормативно-правових актів дискрімінують лесбійок, геїв, бісексуальних і трансгендерних людей.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти