105

США будуть пліч-о-пліч з тими хто підтримує ЛГБТ


На веб-сайті Посольства США оприлюднено заяву тимчасового повіреного у справах США в Україні Брюса Донах’ю щодо ЛҐБТ.

США будуть пліч-о-пліч з тими хто підтримує ЛГБТ

Навіть під час кризи ми повинні запевнитись, що про права вразливих груп населення не забувають і їх не ігнорують.Сьогодні і в майбутньому Сполучені Штати рішуче підтримують тих, хто працює в Україні задля того, щоб до всіх людей ставилися гідно і з повагою, щоб всі жили без страху і насильства, щоб всі були захищені від дискримінації незалежно від їх статевої приналежності та сексуальної орієнтації. Цими вихідними, коли в Києві проходитиме Марш рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти в Україні, Сполучені Штати будуть пліч-о-пліч з вами", - йдеться в заяві Держдепартаменту.

"Щороку в червні Сполучені Штати разом з людьми по всьому світу відзначають роботу тих, хто бореться за захист і підтримку ЛГБТ-спільноти. Ця боротьба важлива, оскільки розширюючи громадянські права і відстоюючи рівний захист, ми будуємо більш вільні і справедливіші суспільства. У дуже багатьох місцях, у дуже багатьох частинах світу представники ЛГБТ-спільноти і досі стають жертвами насильства та дискримінації через те, ким вони є і кого вони кохають. Як сказав президент Обама, права ЛГБТ є правами людини – і наша робота триватиме, допоки ставлення до наших лесбійських, гомосексуальних, бісексуальних і трансгендерних братів і сестер не буде таким самим, як і до всіх інших, на законодавчому рівні", - наголосив Брюс Донах’ю.

Брюс Донах’ю – дипломат вищого рангу, у 2010-2013 роках працював заступником Голови місії в Єревані, Вірменії. Серед інших місць праці закордоном були Москва, Сеул та Варшава. У Вашингтоні він працював заступником директора Офісу Державного департаменту США у справах кавказького та центральноазіатського регіону. З 2006 по 2009 роки пан Донах’ю керував підрозділом Інституту дипломатичної служби з підготовки нових працівників Державного Департаменту США.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти