234

Про фіаско "Правого сектору", або як відбувся Марш Рівності


В Марші рівності взяла участь безпрецедента кількість учасників - більше 300.

Про фіаско "Правого сектору", або як відбувся Марш Рівності

Зібралося на Оболонській набережній кілька сотень учасників, серед них чимало київських художників, правозахисників. Депутати Сергій Лещенко і Світлана Заліщук, французькі й американські дипломати, посол Швеції з дружиною.

Захід охороняли декілька тисяч міліціонерів. Були також присутні представники Amnesty International, які відповідали за безпеку ходи, адвокатеса та громадська діячка Тетяна Монтян, народні депутати України Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, які вийшли на підтримку учасників. Підтримати прийшов також посол Швеції в Україні разом з дружиною.

Близько 20-30 агресивно налаштованих молодих людей прийшли на місце збору учасників Маршу: вони кинули у натовп сльозогінний газ та димові шашки. 

"На Марш рівності прийшли розумні, світлі люди, які просто хочуть жити в суспільстві рівних, а на противагу вибігли, як з лісу, нереалізовані, сірі люди. Вони бігли, не знаючи куди і навіщо", - зазначає учасниця Маршу рівності.

На Марші Рівності у Києві поранено двох співробітнкиів МВС: в одного серйозне осколкове поранення від шашки, другий отримав легке поранення в руку. Варто зауважити, що правоохоронні органи спрацювали злагоджено та професійно.

Учасники пройшли близько 600 метрів по Оболонській набережній. Марш був завершений через повідмлення поліції про приїзд двох автобусів ДУК "Правий сектор". Нагадаємо, раніше представники ПС заявляли, що "не допустять проведення" КиївПрайду. На місце прибув і спікер "ПС" Скоропадський.

«Ми заздалегідь говорили, що ми проти цієї акції і що ми прийдемо протестувати, що ми проти того, що вони пропагують...ми не ходимо і не відловлюємо, акція закінчилася. Так, наших людей затримали. Вважаю, без причини», – заявив прес-секретар "ПС" Артем Скоропадський.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти