66

Кличко обіцяє проконтролювати покарання провокаторів на «Марші рівності»


Міський голова Києва Віталій Кличко заявив про те, що особисто проконтролює покарання молодиків, які вчинили провокацію і сутички на «Марші рівності» в столиці 6 червня. Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації.

Кличко обіцяє проконтролювати покарання провокаторів на «Марші рівності»

"Я вважаю, що політичні сили, які виступали проти маршу, "підігріли" ситуацію, намагаючись створити собі сумнівний піар на темі прав меншин, - зазначив Кличко. - За кілька днів до маршу я закликав політичні сили і громадські організації не розпалювати ворожнечу і не створювати протистояння в столиці навколо "Маршу миру". Сьогодні міліція виконувала свій обов'язок, забезпечуючи порядок на марші. І те, що відбулося, коли агресивні молодики нападали на учасників маршу, вступили в сутички з правоохоронцями, є неприпустимим. Особливо в умовах, коли країна протистоїть зовнішній агресії, правопорядок в містах, безпека - це головне. Тому всі, хто чинив безлад, повинні бути жорстко покарані. Я особисто беру це питання під контроль", - наголосив Віталій Кличко.

Він відзначив, що у Києві не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантується вільне висловлення поглядів і переконань.

Раніше Кличко закликав не створювати напруги в столиці та звернувся до організаторів маршу утриматися від його проведення, а до політичних сил - не чинити провокацій та поважати права меншин.

Нагадаємо, що Віталій Кличко зазнав величезної крити з боку громадькості за відмову гарантувати право на мирні зібрання та самовираження для учасників Маршу рівності. Люди оціники відмува, як прояв слабкості та недалекоглядності та закликали Кличка прийти з братом на Марш рівності.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти