162

17 тисяч гривень зібрали для міліціонера який постраждав під час Маршу рівності


Один з організаторів суботнього "Маршу Рівності" в Києві Зорян Кісь закликав на своїй сторінці в Facebook зібрати гроші на допомогу тяжко пораненому під час маршу рівності міліціонеру.

17 тисяч гривень зібрали для міліціонера який постраждав під час Маршу рівності

До вечора вдалося зібрати 10 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Антон Геращенко. Зібрані гроші Зорян Кісь і його товариші передадуть в госпіталь МВС на лікування міліціонерів.

"На цей час зібрано більше 17 тисяч", повідомив Зорян Кісь, кординатор кампаній Amnesty International.

Геращенко також зазначив, що якби не допомога медиків-волонтерів Червоного Хреста і учасників "Маршу Рівності", що мали медичну освіту, важко поранений міліціонер помер би від втрати крові до приїзду швидкої допомоги.

«Огидного гомофобного насильства, яке спалахнуло сьогодні на київських вулицях, можна було б уникнути», — сказав Денис Кривошеєв, заступник директора програми Amnesty International по Європі та Центральній Азії. Він закликав міліцію в майбутньому реагувати на заклики до насильства з боку праворадикальних груп належним чином та закликав провести розслідування та переслідувала в судовому порядку тих, хто несе відповідальність за насильство.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти