81

Лінія між європейським і неєвропейським суспільством визначається ставленням до ЛГБТ — Маша Гессен


Таку думку висловила російсько-американська журналістка, письменниця Маша Гессен на Громадському ТВ.

Лінія між європейським і неєвропейським суспільством визначається ставленням до ЛГБТ — Маша Гессен

Колишня головна редактора видання Сноб, авторка книг про Володимира Путіна відповіла на питання ведучої та журналістки Натадії Гуменюк.

"Мене вразило те, як було організаовано захід (Марш рівності), зрозуміло що було безліч помилок, але було видно, що люди про це думали та планували. Міліція охороняля учасників маршу добросовісно, але непродумано, якби вони запланували з організаторами відхід то можна було б створити безпечних коридор", - прокоментувала організаці Маршу рівності Маша Гессен.

На питання чи доцільно проводити Марш рівності під час війни Гессен відповіла: "Є дві відповіді. Перша відповідь поверхнева. Під час війни багато чого відбувається. Я багато освітлювали війни і можу сказати, що під час війни завжди відбувається життя. А більш глибока відповідь така: коли суспільство переживає трансформацію, то вікно відкрите для змін дуже коротке. В Росії ми це вікно пропустили. Якщо не проводити змінили коли суспільство до них готове, можна взагалі їх не провести".

"В Росії з'явилась ідеологія і це ідеологія "традиційних цінностей". Багато людей помиляються, бо вони думають, що ідеологія це щось складне і продумане, але це взагалі не так. Це примітивні іде, які дають виправдення агресії. Та війна, яка в Україні - це ідеологічна війна. Путін не зацівлений, щоб війна закінчилась", - відповіла Гессен на питання на що потрібно звернути увагу РФ і чого очікувати від Путіна.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти