240

Віруюче подружжя обіцяє розлучитися, якщо в Австралії легалізують гей-шлюби


Подружжя Нік і Сара Дженсен (Nick and Sarah Jensen) заявили, що "подадуть на розлучення і стануть жити в гріху", якщо в Австралії легалізують одностатеві шлюби.

Віруюче подружжя обіцяє розлучитися, якщо в Австралії легалізують гей-шлюби

"Ми з дружиною щойно відсвяткували десяту річницю нашого весілля, - сказав Нік Дженсен в інтерв'ю Canberra CityNews. - Але в кінці цього року ми, швидше за все, розлучимося. І причина зовсім не в нашій любові: ми одружилися в 21, відразу після закінчення старшої школи, дружина - єдина жінка, яку я люблю, мати моїх дітей, мій самий правильний вибір у житті ".

Однак, пара заявила, що якщо в Австралії легалізують одностатеві шлюби, то вони розлучаться й продовжать "співжиття в гріху", займатися сексом, але вже не будучи законним подружжям.

"Ми впевнені, що шлюб - це не винахід людини. Християнам шлюб дарував Господь, - продовжує Дженсен. - Тому, якщо уряд назве шлюбом союз двох людей однієї статі, то ми з таким визначенням шлюбу не хочемо мати нічого спільного".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти