241

Гомофобний Мосійчук ініціює законопроект про заборону абортів та "пропаганди" сексуальних збочень


Наступного пленарного тижня представники всіх фракцій коаліції ініціюватимуть у Верховній Раді законопроект щодо заборони абортів в Україні.

Гомофобний Мосійчук ініціює законопроект про заборону абортів та "пропаганди" сексуальних збочень

Про це у коментарі УНН заявив народний депутат від “Радикальної партії Олега Ляшка” Ігор Мосійчук.

На думку нардепа, перервання вагітності стоїть в одному ряду із сексуальними відхиленнями, тому він буде ініціювати зміни до Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за перервану вагітність. Крім того, на думку нардепа, це покращить демографічну ситуацію в Україні.

“Буду ініціювати внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності за пропаганду сексуальних збочень, тому що це в одному ряду із абортами стоїть і по гріху, і по впливу на народжуваність — на демографічну ситуацію. В контексті цього обов’язково буде наступного пленарного тижня ініційований подібний законопроект представниками абсолютно всіх фракцій коаліції”, — наголосив він. Мосійчук додав, що він є прихильником заборони абортів, крім випадків, коли народження дитини загрожує здоров’ю матері.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти