102

Саманта Пауер: Українці мають пам’ятати про гідність і підтримувати право на мирний протест для ЛҐБТ


У Києві виступила представник Сполучених Штатів в Організації Об’єднаних Націй Саманта Пауер. Вона приїхала до української столиці 10 червня і провела низку зустрічей не лише із представниками уряду чи політиками, а й також із волонтерами та громадськими діячами.

Саманта Пауер: Українці мають пам’ятати про гідність і підтримувати право на мирний протест для ЛҐБТ

Пауер зазначила, наскільки важливо, щоб люди могли протестувати, щоб вони могли забезпечувати права ЛГБТ та інших уразливих груп, без страху бути об'єктами нападу.

"Україна повинна підтримувати свої вільні ЗМІ, в тому числі від основних критиків. Коли захоплюються українські території, від сепаратистів, коли кримські ЗМІ борються за те, щоб бути почутими, ми розуміємо, наскільки важливо, щоб люди могли протестувати, щоб вони могли забезпечувати права ЛГБТ та інших уразливих груп, без страху бути об'єктами нападу ", - повідомила Пауер, повідомляє Канал 112.

Під час виступу представник США в ООН пройшлася по усіх головних проблемах української політики та суспільного життя, зокрема корупції та війні на Сході. Втім, Пауер також відмітила позитивні досягнення української влади та пересічних громадян.

«Рада безпеки ООН 33 рази обговорювала ситуацію в Україні – це в рази більше, ніж переговори з будь-якої іншої кризи у світі», – розповіла Пауер.

На думку Пауер, досі актуальним є осмислення Майдану як процесу, який мав повернути владу в руки народу.

«Майдан боровся за те, щоб повернути вагу вашому голосу, до якого так часто не хочуть прислуховуватися корумповані політики, олігархи й іноземні сили. Або, як говорили на Майдані, Україна понад усе!», – зазначила Пауер. Відоме гасло вона сказала українською, а потім додала, що люди мають пам’ятати про гідність, повідомляє Радіо Свобода.

Пауер відзначила деякі успіхи в реформуванні, зокрема створення Національного антикорупційного бюро та трансляцію засідань у режимі онлайн, відкриття тендерів, послаблення позицій олігархів в енергетичній сфері тощо.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти