138

Поліція зірвала виставку на підтримку ЛҐБТ-підлітків в Москві


Відкриття фотовиставки "Бути собою: історії ЛГБТ-підлітків", намічене на 12 червня не відбудеться. Про це в соцмережі Facebook повідомили організатори виставки.

Поліція зірвала виставку на підтримку ЛҐБТ-підлітків в Москві

"Двічі поліція чинила тиск на майданчики, які погодилися надати нам свій простір, а вчора поліцейські прийшли додому до батьків нашої кураторки. В результаті всього цього ми втратили місце і втратили можливість провести виставку в заплановані строки. Починаючи фотопроект, присвячений ЛҐБТ-підліткам, ми очікували такого розвитку подій, хоча й розраховували на кращий результат. Ми дуже вдячні всім, хто хотів до нас прийти і хто висловлював готовність допомогти проведенню виставки", - написали організатори.

"Як ми знаємо, влада в Москві перешкоджає проведенню публічних заходів ЛҐБТ, особливо якщо це стосується підлітків. Однак, незважаючи на тиск і погрози, ми сповнені рішучості реалізувати свій задум. Якщо фотовиставку неможливо провести в галереях - вона буде всюди!", - повідомили вони.

"Фотографії та історії підлітків будуть опубліковані на нашому сайті, вже видрукувані фото - розміщені в міському просторі. Крім того, ми надрукуємо фотографії на стікерах - і тоді все місто перетвориться на нашу галерею", - наголошується в повідомленні організаторів. Місце проведення акції поки не розкривається.

Незважаючи на те, що виставка була скасована, про що було оголошено в четвер вранці, представники центру "Е" обіцяли розставити в Електрозаводі, де спочатку передбачалося провести захід "блокпости". Незважаючи на те, що виставка була скасована офіційно, про що організатори розмістили в інтернеті прес-релізи, поліцейські заявили, що це не має значення, і вони мають намір проводити якісь "слідчі дії".

Як пише Каспаров.Ru, фотографи Марі Гельман і Дмитро Рой зробили серію фотографій, які зображають ЛҐБТ-підлітків у їх прихованій від очей більшості реальності. Тексти до фотографій, які написали підлітки: це історії про прийняття своєї гомо-, бі- і транссексуальності, спроби знайти свою ідентичність і зробити камін-аут, труднощі взаємин з рідними та друзями. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти