442

Кандидат у нардепи від "Правого сектору" розповів, чому націоналісти проти ідеології "прав людини"


Перший номер списку Політичної партії «Правий Сектор» - Андрій Тарасенко, опублікував на сайті військово-політичного руху звернення, в якому дав пояснення різниці світогляду націоналістів і "лібералістів".

Кандидат у нардепи від "Правого сектору" розповів, чому націоналісти проти ідеології "прав людини"

"Спробую пояснити, чому націоналісти є саме націоналістами, а не борцями «за права і свободи» гомосексуалістів, нелегальних мігрантів, бур’янів на городі тощо", - написав Тарасенко, який вважає учасників Маршу рівності "купкою грантожерів, які нав’язують свою ідеологію усьому суспільству".

"Передусім, відповім на закид, що націоналісти порушили «конституційне право» на мирні збори (логічний наголос на слово «конституційне»), а також – о жах! – узагалі не рахуються із нормами вітчизняного законодавства. Ставлення націоналістів до діючої Конституції та законодавства загалом випливає зі ставлення до утвореної у 1991 році держави “Україна”. Для нас залишається актуальною перша точка Декалогу українського націоналіста – «Здобудеш Українську Державу або згинеш у боротьбі за Неї». Тобто нинішню державу ми не вважаємо українською. Для нас вона важлива виключно як плацдарм для подальшої боротьби", - пояснив Тарасенко.

Андрій Тарасенко відповідно не визнає українські "ліберальні" закони: "Не визнаючи нинішню державу українською, ми не визнаємо легітимності усієї повноти її законів. Деякі з них є цілком прийнятними (навіть за умов безпосередньої іноземної окупації закони, спрямовані, наприклад, на переслідування кримінальних злочинів, є легітимними). Натомість інші закони ми розглядаємо як шкідливі. Нашими найвищими законами є Закон Божий та інтереси української нації".

Один з лідерів "Правого сектору" дав вичерпне пояснення несприйняття радикальними націоналістами "прав і свобод людини": "Права і свободи не є чимось універсальним і спільним для всіх. Вони залежать від індивідуальних якостей та колективної приналежності особистості, а також від її чеснот, заслуг і обов’язків. Права і свободи мають закінчуватися не просто там, де починаються права і свободи інших людей (як цього вчить класичний лібералізм), а там, де вони виходять за межі вищих цінностей, моральних норм, інтересів спільноти".

"Ні свобода мирних зборів, ні свобода слова для нас не є «священною коровою». І ми неодноразово порушували і перше, і друге, адже цього вимагала боротьба в ім’я найвищих цінностей, якими є Бог і Україна", - додав Тарасенко.

На думку Тарасенка, лібералістичний шлях розвитку України привів до анексії Криму і війни на Донбасі. 

Екс-кандидат у народні депутати України вважає, що правозахисники, які стали на захист "прав людини" насправді самі дискримінують інших: "Уся ця риторика щодо прав і свобод – не більш, ніж демагогія. Самі ліберасти не дотримуються того, що вони декларують. Чого лишень варта цензура в багатьох лібералістичних державах, де, висловивши ті чи інші думки, можна доволі швидко отримати ярлик «расиста», «фашиста», «гомофоба», а інколи і штраф чи тюремний термін. Вони, ліберасти, лукавлять. Ми, натомість, ні".

"Націоналісти – не вороги справедливих прав людини. Націоналісти – противники абсолютизації прав людини, перетворення їх на фетиш", - вважає соратник Яроша.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти