566

Мілонова схвилювали у "Грі престолів" ґеї і лесбійки, тому він просить заборонити цей серіал


Депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов направив звернення до Міністерства культури РФ з пропозицією розробити "Концепцію щодо захисту вітчизняного інформаційного простору".

Мілонова схвилювали у "Грі престолів" ґеї і лесбійки, тому він просить заборонити цей серіал

Про це повідомляє "УП" з посиланням на "Известия".

Передбачається, що твори, які відповідають традиційним цінностям, отримають знак якості, а "шкідливі" твори - ні. Це буде орієнтиром для споживачів.

На думку депутата, очевидно, що одне з найшкідливіших творів, яке точно не отримає знака якості, - культовий серіал "Гра престолів".

Ідею підтримали в РПЦ і висміяли у творчому середовищі.

За словами Віталія Мілонова, зараз практично кожен твір, який робиться на Заході, працює на те, щоб зруйнувати традиційні цінності.

"У все талановите монтуються певні ідеологічні речі. Вони не впливають на зміст, щоб не здаватися нав'язливими. При цьому вони демонструють абсолютну буденність раніше неприйнятних ідей. Наприклад, у фільмі є лесбійка або гомосексуаліст", - заявив Мілонов.

Він зазначив, що зазвичай такі речі не можна віднести до пропаганди, але вони "працюють на підсвідомому рівні".

"Я людина, взагалі-то, старого покоління. Я виріс, ще коли Бівіс і Батхед сміялися над гомосексуалістами і вважалося, що це весело", - зазначив Мілонов.

За словами депутата, "має бути сформована національна медійна ідеологія: що ми пропускаємо, що ми не пропускаємо, який ступінь державної безпеки ми хочемо забезпечити".

"Свобода слова - це всі красиві ярлики, за якими ховаються "канцерогенні добавки Е" в ідеологічному плані, - вважає він.

Мілонов також зазначив, що в "Грі престолів" "кожен десятий персонаж сексуальний девіант".

"Саме через такі твори та їх популяризацію в нашу свідомість закладається нова матриця про те, що якісь речі і явища в порядку речей", - сказав він.

При цьому депутат зазначив, що не дивився жодної серії. У прес-службі Міністерства культури РФ не змогли надати оперативний коментар щодо можливості розробки концепції.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти