198

Ізраїльський уряд проголосував проти змін до антидискримінаційного закону


Ізраїльський уряд проголосував проти поправки, яка стосується боротьби з дискримінацією, щоб захистити ЛҐБТ у всіх сферах.

Ізраїльський уряд проголосував проти змін до антидискримінаційного закону

Зміни до законодавства розширили би існуюче антидискримінаційне законодавство для захисту людей на основі їх сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності. 

Тим не менш, правляча коаліція проголосувала проти цих змін на засіданні Комітету міністрів по законодавству, повідомляє Jerusalem Post.

Зміни до законодавства були запропоновані депутатом Офером Шелахом.

Він прокоментував провал змін до законодавства так: "Лише Джила Гамліель (міністриня від правоцентристської партії "Лікуд") підтримала зміни до законодавства".

"Під час тижню ґей-прайду деякі представники "Лікуду" малювали свої обличчя в веселкові ЛҐБТ-кольори. Не обманюйте себе! Внаслідок цього, ви показали свої справжні обличчя", - додав Шелах.

Цікаво, що в Ізраїлі вже діє антидискримінаційне законодавство щодо ЛҐБТ, але лише в трудовій сфері. Одностатеві шлюби визнаються у Ізраїлі, але лише якщо вони укладені за кордоном. 

Ізраїльський парламент неодноразово голосував проти леґалізації цивільних партнерств для гомо- чи гетеросексуальних пар.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти