186

Екс-заступник Коломойського покритикував Яроша за опозицію до ЛҐБТ-маршу


Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник, єдиний з команди Ігоря Коломойського, який залишився в ОДА, вважає, що політичний вектор "Правого сектора" не знаходиться у сфері України в європейському співтоваристві.

Екс-заступник Коломойського покритикував Яроша за опозицію до ЛҐБТ-маршу

Таку думку він висловив в інтерв'ю «Главкому», коментуючи участь «ПС» у погромі, влаштованому на недавньому Марші рівності в Києві.

Олійник каже, що не чув закликів лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша не допустити Маршу рівності, але вважає, що такі заклики для фігури першої величини - неправильні.

При цьому він зазначив, що Ярош має право так чинити, якщо відчуває, що його симпатики чекають цього сигналу. «Але якщо він дійсно так говорив, значить, їх політичний вектор не знаходиться у сфері України в європейському співтоваристві», - сказав Олійник.

Крім того, він вважає, що Ярош як фігура здатний свій образ дій і поведінки конвертувати в рейтинг, який росте, а «Правий сектор» як політична сила себе сьогодні не показує. «Вона десь є, але важко розібратися, де це політична сила, а де - якісь люди, авантюристи або взагалі самозванці. Знаю, що вони з цим борються, ввели внутрішні механізми, щоб все це сепарувати. Але поки я не бачу у них ні єдиної інформаційної політики, ні чіткої ідеологічної послідовності. Патріотизм чи націоналізм - це просто світогляд, але не спосіб вирішення суспільних проблем», - сказав Олійник. 

Нагадаємо, що минулого року Святослав Олійник балотувався у народні депутати України від партії "Україна майбутнього". На передвиборчих дебатах він заявив, що представляє ліберальну партію, а тому готовий підтримати одностатеві шлюби.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти