179

У центрі Риги відбулась хода Європрайду


У суботу в центрі Риги з веселковими прапорами під звуки гучної музики кілька тисяч людей взяли участь у ході Європрайду. Учасники ходи пройшли центральними вулицями і зібралися у Верманському парку.

У центрі Риги відбулась хода Європрайду

У людей в руках були плакати і прапори з ЛҐБТ-символікою і з написами "Давайте жити дружно "Homophobia free zone"". Помічені також прапори різних країн, у тому числі латвійські та російські. У багатьох учасників ходи зав'язані кольорові шарфи. Велика група пронесла по вулицях довгий веселковий прапор. У багатьох в руках були повітряні кульки.

Більшість учасників ходи були одягнені в повсякденний одяг. На ході не було помітно людей в якихось незвичайних нарядах, які часто можна побачити на ґей-парадах у великих містах Європи.

У ході взяли участь люди різного віку, в тому числі люди похилого віку і діти.

За ходою через тимчасові металеві обмеження спостерігали глядачі, яких, втім, було порівняно небагато.

За наявними даними, захід пройшов без пригод, в ньому взяли участь приблизно 5000 чоловік. В ході заходу поліція затримала трьох осіб.

Як уже повідомлялося, в суботу, 20 червня, в Верманському парку та його околицях проходило хода, організована латвійським об'єднанням лесбійок, ґеїв, бісексуалів, трансґендерів та їхніх друзів "Мозаїка" (Європрайд).

Учасники Європрайду зібралися о 13 годині на вул. Елізабетес біля "Splendid Palace", щоб пройти ходою по вул. Брівібас, Тербатас і провести в Верманському парку збори.

Хода відбувалася з 14 до 15 годин, а збори проходили з 15 до 18 години. 

Джерело: rus.delfi.lv

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти