152

На тихоокеанських островах з населенням 48 осіб леґалізували одностатеві шлюби


На островах Піткерн, заморській території Великобританії в Тихому океані, леґалізували одностатеві шлюби.

На тихоокеанських островах з населенням 48 осіб леґалізували одностатеві шлюби

З п'яти островів Піткерн населеним людьми є тільки один. На ньому живуть 48 осіб. Острови вважаються найменшою у світі територією за чисельністю населення. За леґалізацію одностатевих шлюбів члени місцевої ради висловилися одноголосно. Рішення було прийнято ще 15 травня, але тоді його не змогли опублікувати через технічний збій на сайті островів. Місцева мешканка Меральда Воррен розповіла, що на островах немає одностатевих пар - вона знає тільки про одного чоловіка, який називає себе ґеєм. Більше того, церемонії одруження може завадити той факт, що єдиний священик на островах належить до церкви адвентистів сьомого дня. Він виступає проти ґей-шлюбів.

«Жителі отстровов Піткерн не домагалися легалізації одностатевих шлюбів. Але це відбувається всюди. Так що, чому б і ні?» - сказала Меральда. У Великобританії закони про одностатеві шлюби діють з 2014 року. Вони прийняті в Англії, Вельсі та Шотландії. У Північній Ірландії ґей-шлюби не леґалізовані. 

Джерело: nr2.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти