351

Відомому українському футболісту було гидко в німецькому ґей-клубі


Колишній півзахисник львівських "Карпат" і ужгородської "Говерли" Михайло Кополовець після переїзду в німецький "Айнхайт" розповів в інтерв'ю про життя в Євросоюзі і німецьких ґеїв.

Відомому українському футболісту було гидко в німецькому ґей-клубі

На питання чи комфортно гравцю у Німечині, той відповів, що "у Німеччині – соціальні виплати, висока якість, але тут все штучне, багато геїв…".

Михайло розповів, що одного разу відвідав з друзями ґей-клуб: 

"Якось випадково зайшов у ґей-клуб на дискотеку і не зрозумів, що відбувається. Я ледь там не ригав. Мені було гидко, а німцям – нормально. Вуха проколені такими кулями… Я не з того світу. Українцям «така» Європа ще довго не вкладатиметься в голові. Два мужики йдуть, тримаються за ручки, цілуються… Було б це в Ужгороді – вже б обоє отримали по голові".

Його також хвилює, чи немає в команді ґеїв, адже команда ходить в душ разом:

"Чесно зізнаюся: я запитував у наших пацанів, чи нема в «Айнхайті» ґеїв. Кажуть – нема. Ще не вистачало, щоб вони були в команді! Адже в душ ходимо всім колективом. Я спочатку так придивлявся – думаю, може комусь сподобався. У Німеччині... просто не розумієш, що робиться. Там збоченнями аж кишить – і ніхто не ховається. Мені це дико".

Нагадаємо, що раніше Михайло Кополовець ділився особистими порадами, як виграти матч: 

Джерело: Футбол24

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти