266

Шостий ґей-прайд у Санкт-Петербурзі планують провести 25 липня


Організатори та учасники мають намір вийти на акцію під гаслом "Свобода - бути собою". Про це повідомляє Gayrussia.ru.

Шостий ґей-прайд у Санкт-Петербурзі планують провести 25 липня

Проведення публічної акції 6-го Санкт-Петербурзького ґей-прайду заплановано на суботу 25 липня. Про це йдеться в поширеному в середу прес-релізі організаторів з ЛҐБТ-організації "Рівноправність".

Цілями майбутнього Санкт-Петербурзького ґей-прайду є привернення уваги суспільства та держави до проблем ЛҐБТ, а також підтримка толерантності та рівноправності щодо соціальної групи ЛҐБТ.

Однією з вимог організаторів є розширення законодавства проти дискримінації на робочому місці і заборони злочинів ненависті щодо ЛҐБТ, як соціальної групи, а також вимоги адеватного розслідування таких порушень.

Активісти мають намір вимагати скасування діючих дискримінаційних законів, які стимулюють суспільну і медійну істерію, цькування, погрози, злочини і насильство щодо ЛҐБТ різного віку від підлітків до дорослих.

Нагадаємо, що раніше чиновники Адміністрації Санкт-Петербурга багаторазово відмовляли у погодженні ходи починаючи з 2010 року і публічна акція проходила в неузгоджену форматі. У 2012 році хода було дозволена владою, проте за два дні до початку заходу чиновники знову заборонили захід. У 2013 році мерія дозволила активістам провести мітинг на Марсовому полі, але поліція виявилася абсолютно не готовою забезпечити безпеку мирним учасникам під натиском двох сотень протестувальників і фанатиків, при цьому поліція затримала близько 60 ЛҐБТ-активістів, звинувативши їх самих у масових заворушеннях. У наступному 2014 році поліція працювала більш злагоджено, мітинг пройшов на Марсовому полі без зіткнень.

Джерело: www.gayrussia.eu

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти