182

Промову Барака Обами на честь «Місяця Гордості ЛҐБТ» намагалися зірвати


Президент США Барак Обама попросив вивести із залу в Білому домі трансґендерну жінку, яка перервала його промову про ЛҐБТ, вигуками про права мігрантів

Промову Барака Обами на честь «Місяця Гордості ЛҐБТ» намагалися зірвати

На прийомі «Місяць Гордості ЛҐБТ», який проходив в Білому домі, промову президента США почала перебивати транссексуальна жінка Дженнісет Гутьєррес, вигукуючи: «Обама! Обама! ... Ніяких депортацій!», повідомляє CNN.

Американський президент зробив зауваження жінці, сказавши їй: "Як вам не соромно". Однак Гутьєррес продовжувала викрикувати, протестуючи таким чином проти політики адміністрації Обами по депортації мігрантів.

«Ви не отримаєте від мене доброї відповіді, перебиваючи мене. Зазвичай я нормально ставлюся, коли є кілька таких крикунів. Але тільки не коли я у себе вдома. Ви будете вести себе тихо, або нам доведеться вивести вас звідси. Добре, виведіть її, будь ласка», - сказав Обама.

Переполох влаштувала Дженнісет Гутьєррес - 29-річна трансгендерна жінка, яка живе в Лос-Анджелесі без документів і представляє організацію, яка допомагає ґеям, лесбійкам і трансґендерним людям латиноамериканського походження. Вона дорікала владі США в тому, що іммігранти, які належать до ЛҐБТ, стикаються з поганим ставленням.

В інтерв'ю ABC Гутьєррес дала зрозуміти, що не вважає свою поведінку непристойною, і висловила здивування реакцією Обами. "У нього була можливість вислухати, що я хотіла сказати і повести себе по-іншому", - сказала вона.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти