239

В iTunes створили розділ для ЛҐБТ


Компанія Apple вшанувала пам'ять людей, які боролися за громадянські права лесбійок і ґеїв, відкривши в iTunes розділ з ЛҐБТ-контентом. Для користувачів доступні фільми, музика, книги і додатки з тематики ЛҐБТ.

В iTunes створили розділ для ЛҐБТ

Співробітники Apple заявили, що це приурочене до вшанування Стоунволських бунтів, які відбулися 28 червня 1969 року, коли  представники ЛҐБТ-спільноти США вперше насмілилися піти проти системного переслідування сексуальних меншин. Тоді пройшла ціла серія мітингів і заворушень, викликана поліцейськими рейдами в гей-барі "The Stonewall Inn". Багато хто вважає, що завдяки подіям цього дня і почалася боротьба за права людини.

Щоб вшанувати пам'ять людей, які першими зважилися на такі ризиковані кроки, Apple запустила в сервісі iTunes новий розділ, присвячений ЛҐБТ-історії. У ньому містяться фільми, музика та книги. 

Нагадаємо, що знаменитий ґей-бар Нью-Йорка "The Stonewall Inn", в якому відбувалися Стоунволські бунти в 1969 році, отримав статус пам'ятника у вівторок від Комісії Нью-Йорка щодо збереження пам'яток.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти