446

Мозамбік проголосив про декриміналізацію гомосексуальних стосунків


Республіка Мозамбік в Східній Африці, колишня португальська колонія, незалежна держава з 1975 року проголосила про декриміналізацію гомосексуальних відносин.

Мозамбік проголосив про декриміналізацію гомосексуальних стосунків

Декриміналізація гомосексуальних стосунків є частиною широких реформ законодавства Мозамбіку, покликаних покінчити з колоніальною спадщиною в кримінальному кодексі. В тридцяти п'яти африканських країнах як і раніше існує кримінальна відповідальність за гомосексуальні стосунки.

У відповідь на декриміналізацію гомосексуальності Республікою Мозамбіку, Freedom House опублікував наступну заяву:

"Оскільки все більше країн Африки на південь від Сахари прагнуть кримінальної відповідальність і судового переслідування ЛҐБТ-спільноти, важливо те, що Мозамбік робить кроки по визнанню права всіх своїх громадян", сказав Вукасін Петровіч (Vukasin Petrovic), директор програм  "Freedom House" в Африці.

Freedom House закликає уряд Мозамбіку, після цього чудового кроку, взяти на себе чіткі зобов'язання захистити права ЛҐБТ-спільноти, в тому числі прийнявши антидискримінаційне законодавство.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти