290

В Конституцію хочуть внести заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації


У другому розділі «Права людини» проекту Основного закону Конституційної комісії пропонується прямо заборонити дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації.

В Конституцію хочуть внести заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації

«Стаття 35. Заборона дискримінації. Користування правами та свободами, визнаними в цій Конституції, має бути забезпечене без дискримінації за будь-якою ознакою - статі, раси, кольору шкіри, етнічного або соціального походження, генетичних характеристик, мови, релігії або переконань, політичних та інших поглядів, належності до корінних народів та національних меншин, майнового стану, походження, обмеженої працездатності, віку або сексуальної орієнтації».

Ця стаття значиться серед напрацювань Робочої групи з прав людини, запропонованих до обговорення, які були оприлюднені на сайті Конституційної комісії.

«У запропонованих президентом Петром Порошенко зміни до Конституції забороняється дискримінація по сексуальному ознакою. Тобто в разі прийняття цих змін грішники содоміти зможуть вільно пропагувати гомосексуалізм », - написав народний обранець на своїй сторінці у Facebook.

За словами Мосійчука, з чинного тексту Конституції планується вилучити положення про сім'ю як добровільному союзі чоловіка та жінки. Депутат переконаний, що це робиться для того, щоб у перспективі дозволити одностатеві шлюби.

Це справді так, адже Стаття 27 не містить пункту про те, що шлюб - це союз між чоловіком і жінкою:

«Стаття 27. Право на шлюб. Право на шлюб, створення сім’ї гарантуються законом...».

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти