135

Мосійчук обіцяє "гієну вогняну" усім, хто проголосує за заборону дискримінації ЛҐБ


Новоявлений "український Мілонов" - Ігор Мосійчук, який представляє у Верховній Раді "Радикальну партію Олега Ляшка", вкотре прокоментував своє ставлення до "гомосексуалізму". Цього разу у контексті змін до Конституції України, які пропонують включити заборону дискримінації гомосексуальних і бісексуальних людей.

Мосійчук обіцяє "гієну вогняну" усім, хто проголосує за заборону дискримінації ЛҐБ

"В християнстві одним з найтяжчих гріхів є гріх содомії тобто гомосексуалізму. Про це говорять і цей гріх поборюють предстоятелі всіх українських церков", - про це написав народний депутат України Ігор Мосійчук у Фейсбуці.

Він пов'язує ці зміни до Конституції з діючим Президентом України: "В той же час в запропонованих президентом Петром Порошенком змінах до Конституціі забороняється дискримінація за сексуальною ознакою.Тобто у випадку прийняття цих змін грішники содоміти зможуть вільно пропагувати гомосексуалізм бо якщо ім це заборонятимуть (не надаватимуть дозволи на гей-паради, не допускатимуть в телерадіоефіри, не даватимуть всиновлювати дітей...) то порушуватимуть Конституцію".

Як ми раніше повідомляли, Мосійчук цього разу не оминув і протиставлення ЛҐБ "традиційним цінностям": "До всього цього з чинного тексту Конституціі пропонується вилучити положення про сім'ю як добровільний союз чоловіка і жінки. Робиться це з метою в переспективі дозволити одностатеві шлюби. Зміни до Конституціі саме в цій частині суперечать вченню Господа нашого Ісуса Христа і є смертним гріхом. Предстоятелі українських церков які згідно всіх соціологічних опитувань користуються найбільшою довірою серед украінців мають публічно закликати президента та народних депутатів утриматись від прийняття цих змін до Конституції".

Мосійчук, який пише з помилками пости у Фейсбук, обіцяє нардепам перспективу "горіти в гієні огненій".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти