160

В Росії підтримали легалізацію одностатевих шлюбів у США


Рішення Верховного суду США про легалізацію одностатевих шлюбів у Росії, сприйняли дивно. Один з депутатів від партії влади навіть привітав американський народ. А ось Мізуліна та інші борці за традиційні цінності поки мовчать.

В Росії підтримали легалізацію одностатевих шлюбів у США

З несподіваною заявою виступив член верхньої палати парламенту Костянтин Добринін. Він порадив своїй країні "не впадати в бородате і дрімуче ґеєборчество". А також додав, що цю проблему скоро доведеться вирішувати, повідомляють Подробности.ua

Заяви, зроблені на такому рівні багатьох здивували. Адже тільки близько місяця тому активісти ЛҐБТ провели в центрі Москви ґей-парад. Людей з райдужними прапорами затримувала місцева поліція. Їх побиттям займалися православні активісти.

"Щоб ЛҐБТ домогтися в Росії прав, треба за них боротися, треба організовуватися, проводити акції. Тільки так можна добитися прав, а зверху від цих пройдисвітів шахраїв і злодіїв їх не отримати", - говорить правозахисник Микола Кавказький.

Втім, лояльне ставлення до дій американців тут віднедавна все-таки стало простежуватися. Кремлівські зарубіжні громадські організації закриваються. Керівник однієї з таких в США - Андранік Мигранян - заявив, що повертається до Москви.

Причина зовсім не в закінчилися грошей через санкції. Несподівано виявилося, що права людини за океаном кардинально покращилися, напевно завдяки старанням його організації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти