71

"Рупор Кремля" Кисельов несподівано підтримав одностатеві цивільні шлюби


Російський пропагандист вважає, що це може полегшити життя дорослих людей, а кохання творить дива.

"Рупор Кремля" Кисельов несподівано підтримав одностатеві цивільні шлюби

Одіозний "рупор Кремля", російський телеведучий Дмитро Кисельов фактично висловився за можливість леґалізації в Росії одностатевих цивільних союзів. Про це він заявив в ефірі пропагандистської програми "Вести недели".

"ЛҐБТ-спільнота - це факт. І можна прикинути, як дорослим людям полегшити життя в тому разі, якщо вони захотіли взяти на себе - і за паперами - зобов'язання піклуватися один про одного. Зрештою, кохання творить дива, хто проти?" - несподівано сказав Кисельов. 

Крім того, він зазначив, що Росії слід звернути увагу в цьому питанні на досвід європейських країн, зокрема Франції та Голандії, пише Znak.com.

"Якщо рухатися, то кудись у напрямку цивільних союзів. Головне не називати їх шлюбом. Шлюб у Росії таким і має залишитися. Згідно з нашою культурою, це союз чоловіка і жінки, і крапка. А цивільний союз - це інша історія, іншого рівня… Власне, цим шляхом пішла, наприклад, Голландія. Крім сім'ї, є там форма цивільного союзу як зареєстрованого партнерства. І не важливо, люди якої статі до нього вступають. Можуть і різностатеві. Це ще не сім'я, але вже оформлений союз. Практикується подібне і у Франції, називається там "цивільний договір солідарності". Чи є протипоказання в Росії? Не думаю", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти